Maak een afspraak via telefoon of email of schrijf je in voor de onderstaande open dagen. Steeds welkom.

Artstudio Open
Sun, Nov 24
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 24 November
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Fri, Nov 29
Grenslandhallen
Trés Chic Hasselt 29 Nov
Het grootste 'luxury lifestyle event' in België www.treschic.be
Delen
Sat, Nov 30
Grenslandhallen
Trés Chic Hasselt 30 Nov
Het grootste 'luxury lifestyle event' in België www.treschic.be
Delen
Sun, Dec 01
Grenslandhallen
Trés Chic Hasselt 1 Dec
Het grootste 'luxury lifestyle event' in België www.treschic.be
Delen
Sat, Dec 14
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 14 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Sun, Dec 15
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 15 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Sun, Dec 22
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 22 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Mon, Dec 23
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 23 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Tue, Dec 24
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 24 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Sun, Dec 29
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 29 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
Tue, Dec 31
Artstudio Pim Smit
NUKUNST 31 DEC
DE kans om een originele Pim Smit te bemachtigen. Bezoek zijn atelier en geniet van de prachtige kunstwerken. Voor elke muur wat wils.
Delen
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon
Subscribe to Site